Stacionárny snímač

Stacionárne snímače/čítačky

  • Obvykle sa upevňujú v retaile k samoobslužným a veľkokapacitným POS pokladniciam, vo výrobe a logistike k výrobnej linke alebo k dopravníkom
  • Pri čítaní čiarového kódu sa nehýbe snímač, ale čítaný čiarový kód
  • Niektoré stacionárne snímače sú použiteľné aj ako ručné
  • Veľké zorné pole pre ľahšie skenovanie čiarových kódov z rôznych uhlov
  • Čítajú celé spektrum čiarových kódov z rôznych povrchov pri snímaní zblízka či zďaleka (laser, 1D/2D imagery, DPM snímače)
  • Naskenujú aj poškodené, zle čitateľné alebo zle vytlačené čiarové kódy
  • Využitie: obchod (pri pokladniach), výroba (sledovanie toku výrobkov, kontrola kvality), logistika na dopravníkoch a rôznych triediacich linkách, zdravotníctvo (evidencia liekov), štátna správa (evidencia dokumentov)
  • Výrobcovia v našej ponuke: Zebra Technologies, HoneywellDatalogic
ZEBRA DS7708

ZEBRA DS7708

Stacionárny snímač ZEBRA DS7708 ponúka funkcie vďaka čomu je špičkou vo svojej triede v oblasti výkonu a jednoduchosti nasadenia.  Bez ohľadu na to, aké čiarové kódy sa objavia vo vašom POS, snímač DS7708 ich dokáže všetky naskenovať - 1D, 2D kódy, tlačené aj elektronické. Naskenujte prakticky akýkoľvek čiarový kód v akomkoľvek stave, zobrazený na mobilnom zariadení alebo vytlačený na papierových etiketách, poškodený, zle čitateľný alebo špinavý. 

Objednať
ZEBRA DS457

ZEBRA DS457

Stacionárny snímač ZEBRA DS457 je určený pre nenáročné aplikácie v ľahšom priemysle, napríklad aj pre informačné kiosky. Prednosťou snímača sú malé rozmery, vďaka ktorým je možné ho umiestniť prakticky kamkoľvek. Snímač je schopný snímať všetky štandardné čiarové kódy, taktiež existuje aj verzia pre čítanie DPM symbolov, vrátane schopnosti čítať z displejov mobilných zariadení. 

Objednať
ZEBRA DS9900

ZEBRA DS9900

Nová séria od Zebra Technologies DS9900 má jedinečný hybridný dizajn, poskytuje maximálnu flexibilitu a ponúka ručné aj hands-free skenovanie. Je doplnená o plynulé prepínanie medzi režimami a vynikajúce jednoduché použitie spolu so širokou škálou inovatívnych funkcií zvyšujúcich produktivitu. Model RFID kombinuje skener čiarových kódov a čítačku RFID. 

Objednať
ZEBRA DS9308

ZEBRA DS9308

Spoločnosť Zebra Technologies predstavila novú sériu stacionárnych snímačov 1D / 2D kódov DS9300, ktorá stavia na základoch série DS9200, ale s vynovenými hardvérovými komponentmi. DS9308 je prezentačný snímač, ktorý sa zmestí kamkoľvek, naskenuje všetko a je navrhnutý pre celodennú spoľahlivosť.  Vďaka veľkému zornému poľu je skenovanie ľahšie ako kedykoľvek predtým. Kryt s ochranou IP52 chrání citlivé diely voči prachu a striekajúcej vode. Aj nárazuvzdornosť je vynikajúca: vydrží pády z výšky 1,5 metra. 

Objednať
ZEBRA MS954

ZEBRA MS954

Kompaktný, odolný a vysoko výkonný snímač čiarových kódov ZEBRA MS954 zosníma všetky druhy 1D čiarových kódov, vrátane slabo vytlačených symbolov a symbolov s nízkym kontrastom.  Je jedným z najľahších a najmenších, ktorý je momentálne dostupný na trhu. Je určený pre nenáročné aplikácie v ľahšom priemysle, napríklad aj pre informačné kiosky. 

Spýtajte sa
HONEYWELL HF680

HONEYWELL HF680

Snímač HONEYWELL HF680 je 2D stacionárny skener, ktorý dokáže prečítať široké spektrum čiarových kódov ako sú 1D, 2D, či PDF. HF680 sníma čiarové kódy z bežných LCD alebo OLED obrazoviek, ako aj čiarové kódy, ktoré sú vysoko husté, dlhé, rozmazané alebo inak poškodené.  

Spýtajte sa
HONEYWELL Orbit 7190g

HONEYWELL Orbit 7190g

HONEYWELL Orbit 7190g je snímač, ktorého jedinečná konštrukcia bez potreby stojanu umožňuje jeho použitie ako stacionárny snímač i ako ručný snímač. Snímaciu hlavicu je možné vertikálne nakláňať až o 30° pre zlepšenie skenovania rôznych veľkých predmetov. Vďaka predĺženej životnosti laserového svetelného zdroja sa dá naprogramovať snímač Orbit 7190g do úsporného režimu, do ktorého prejde po uplynutí stanoveného času. 

Spýtajte sa
HONEYWELL Genesis 7680g

HONEYWELL Genesis 7680g

Snímač HONEYWELL Genesis 7680g disponuje osvedčenou snímacou technológiou ktorá sa vyznačuje tým, že prečíta aj zle vytlačené, či poškodené čiarové kódy. Odnímateľný a nastaviteľný kompaktný stojan a zahnutý kábel umožňujú snímač umiestniť takmer kdekoľvek. Robustný a odolný dizajn vydrží pády z vyšších výšok ako aj zlé zaobchádzanie.

Spýtajte sa
HONEYWELL Solaris 7980g

HONEYWELL Solaris 7980g

Stacionárny snímač HONEYWELL Solaris 7980g sa skvele hodí do samoobslužných prevádzok, kde sa skenuje za sebou viac položiek tovaru. Tento snímač dokáže prečíta všetky typy 1D, 2D, OCR a PDF čiarových kódov. Nerobia mu problém ani rozmazané alebo inak poškodené etikety s čiarovým kódom alebo čiarové kódy a zľavové kupóny na displeji smartfónov, či tabletov.

Spýtajte sa
HONEYWELL Vuquest 3320g

HONEYWELL Vuquest 3320g

Kompaktný snímač HONEYWELL Vuquest 3320g prečíta všetky typy 1D, 2D a PDF čiarových kódov. Vďaka svojmu dizajnu sa veľmi hodí aj do maloobchodného prostredia. Dokáže bez problémov prečítať čiarové kódy aj s displejov smartfónov, tabletov, či monitorov počítačov. Konštrukcia skenera je zhotovená tak, aby odolá pádom z výšky až 1,5 m.

Spýtajte sa
HONEYWELL Genesis 7580g

HONEYWELL Genesis 7580g

Snímač HONEYWELL Genesis 7580 bol prvým, vo svete prezentačným skenerom, s plošným snímaním, ktorý bol navrhnutý tak, aby dekódoval všetky štandardné 1D, PDF a 2D kódy. Snímač poskytuje zvýšenú produktivitu a revolučnú zobrazovaciu technológiu v elegantnom, ale zároveň aj odolnom vyhotovení. Vďaka prelomovému výkonu a prispôsobivému tvaru zariadenia je tento prezentačný snímač vhodný pre aplikácie od výroby, zdravotnej starostlivosti, až po maloobchodné POS.

Spýtajte sa
DATALOGIC DS2100N - 2K Series

DATALOGIC DS2100N - 2K Series

DS2100N priemyselná laserová čítačka čiarových kódov využíva 40-ročné skúsenosti spoločnosti Datalogic Automation v oblasti čítania 1D čiarových kódov, ktoré spĺňajú náročné požiadavky aplikačných skladov, dielní a OEM aplikácií. Vybavená neobmedzenými možnostiami pripojenia, vrátane PROFINET, Ethernet / IP a komunikačných protokolov Ethernet TCP / IP je DS2100N je optimálnou voľbou pre snímanie kódov na krátke vzdialenosti.

Spýtajte sa
HONEYWELL Orbit 7120 | 7180

HONEYWELL Orbit 7120 | 7180

HONEYWELL MS7120 Orbit, snímač, ktorý dokáze snímať na všetky smery, so skvelým dizajnom, vhodným prioritne pre maloobchodníkov, ktorí hľadajú cenovo dostupné a estetické riešenie pre snímanie. Je navrhnutý pre aplikácie s obmedzeným priestorom na pracovisku. Je jedinečný svojim tvarom, ktorý umožňuje použiť snímač aj ako ručný, pre snímanie kódov z objemných predmetov.

Spýtajte sa
DATALOGIC Matrix 210N™

DATALOGIC Matrix 210N™

Matrix 120 ™ je najmenší ultra-kompaktný priemyselný 2D Imager, ktorý sa hodí do akéhokoľvek prostredia. Jediná kamera na trhu s externým, inteligentným, či užívateľom nastaviteľným zaostrením pre jednoduché používanie. Existuje aj polarizovaná verzia, ktorá je vhodná na montáž na reflexné prvky v ortogonálnej rovine.

Spýtajte sa
DATALOGIC Matrix 300N™

DATALOGIC Matrix 300N™

Matrix 300N ™ je ultra-kompaktná čítačka konštruovaná pre aplikácie, ktoré vyžadujú snímanie pri vysokej rýchlosti alebo snímanie kódov vytlačených priamo na produkte (DPM - Direct Part Marking). Softvér DL.CODE ponúka maximálny komfort používania. Matrix 300 kombinuje snímač s vysokým rozlíšením a ultra-rýchle snímanie obrazu: 1,3 megapixelu, 60 snímok za sekundu. Ponúka širokú škálu optických modelov s ručným, alebo elektronickým riadením zaostrenia polohy.

Spýtajte sa
DATALOGIC DS2400N - 2K Series

DATALOGIC DS2400N - 2K Series

Nová DS2400N je laserová čítačka čiarových kódov, ktorá ponúka maximálnu konektivitu, lepší výkon optického prvku a jednoduchú inštaláciu v tých najnáročnejších podmienkach, vrátane skladov, dielní a OEM strojov. DS2400N je optimálnou voľbu pre krátke až stredné čítacie vzdialenosti a je vybavená všetkými možnosťami pripojenia, vrátane Profinet, Ethernet / IP a komunikačných protokolov Ethernet TCP / IP.

Spýtajte sa
DATALOGIC DS5100

DATALOGIC DS5100

DATALOGIC DS5100 je novinkou medzi stacionárnymi snímačmi od spoločnosti Datalogic.  Technológia DST (Digital Signal Technology), ktorou sa môže snímač pochváliť, zabezpečuje stabilný a konštantný výkon za akýchkoľvek prevádzkových podmienok a najlepší výkon vo svojej triede. Špeciálna ochrana IP65, zapezpečuje prevádzku aj pri -35 °C. Technológia sledovania PackTrack slúži na zvýšenú priepustnosť a presnosť čítania čiarových kódov. ACR 4 rekonštrukčný algoritmus zvyšuje čítací výkon snímača a maximálny uhol natočenia kódu pri poškodených etiketách.

Spýtajte sa
DATALOGIC Magellan 3510HSi | 3550HSi

DATALOGIC Magellan 3510HSi | 3550HSi

Prelomové zobrazovacie skenery Magellan 3510HSi a 3550HSi od spoločnosti Datalogic sú všestranné stacionárne snímače s vysokým výkonom. Aj keď sú navonok identické, M3510HSi a 3550HSi ponúkajú rôzne úrovne výkonu pre prispôsobenie požadovaných potrieb. Model Magellan 3510HSi je základný zobrazovací skener s vysokou efektivitou. Ak potrebujete väčší výkon a rýchlejšiu priepustnosť, špičkový Magellan 3550HSi poskytuje najlepší skenovací výkon zo všetkých jednoplošných skenerov na trhu. 

Spýtajte sa
DATALOGIC DS8110

DATALOGIC DS8110

DS8110 je nová čítačka čiarových kódov. Dokáže zvládnuť aj tie najnáročnejšie aplikácie v oblasti triedenia a manipulácie s batožinou. Inovatívna technológia DST (Digital Signal Technology) predstavuje míľnik v oblasti Auto-ID s drastickým zvýšením zorného poľa, a to aj pri nižšej kvalite čiarového kódu. Systém e-GENIUS umožňuje jednoduché používanie, automatické nastavovanie a systémovú diagnostiku. Ide o konfiguračný nástroj, ktorý umožňuje prístup do systému pomocou štandardného programu webového prehliadača.

Spýtajte sa
DATALOGIC DX8210

DATALOGIC DX8210

DX8210 je nová vysokovýkonná laserová čítačka čiarových kódov, ktorá ponúka extrémny výkon čítania kombinovaný s jednoduchým použitím. Vysoká rýchlosť skenovania až 1000 skenov za sekundu umožňuje DX8210 perfektne pracovať na vysokorýchlostných dopravníkoch. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu ponúka all-in-one riešenie pre všesmerné čítanie a jediné zariadenie je schopné čítať kódy v ľubovoľnej orientácii na dopravníku. Hlavné zameranie je pre koncových používateľov v oblasti dopravy a logistiky.

Spýtajte sa
COGNEX Dataman 150 | 260 Series

COGNEX Dataman 150 | 260 Series

Snímače tejto rady predstavujú strednú triedu produktového portfólia značky Cognex, ktoré vynikajú vysokou procesovou rýchlosťou a sú určené do vysokorýchlostných aplikácií. Disponujú patentovanými technológiami 1DMax, Hotbars II, 2DMax a PowerGrid, ktoré dostávajú tieto snímače nad úroveň konkurenčných značiek ako v rýchlosti, tak aj v kvalite snímania. Modularita v osvetlení a optiky umožňuje nájsť optimálne a cenovo výhodne riešenie pre takmer všetky typy aplikácií. 

Spýtajte sa
COGNEX DataMan 700 Series

COGNEX DataMan 700 Series

DataMan 700 Series je kompaktný snímač čiarových kódov s najvyššou rýchlosťou snímania 1D a 2D kódov vo svojej triede. Je vybavený vysokovýkonnými 1DMax Hotbars a IDQuick funkciami, ktoré čítajú čiarové kódy aj poškodené alebo so zlým rozlíšením. S krytím IP65 zvláda prácu v tých najdrsnejších prostrediach. Vďaka výkonným LED diódam vytvára rovnomerne osvetlené a vysoko kontrastné podmienky na čítanie čiarového kódu z krátkej aj dlhej vzdialenosti. 

Spýtajte sa
COGNEX Dataman 300 | 360 Series

COGNEX Dataman 300 | 360 Series

Ide o vyššiu triedu priemyselných stacionárnych snímačov, ktorá vyniká svojou modularitou a výkonom. Je určená na čítanie tých najnáročnejších kódov pre všetky typy aplikácií. Okrem vymeniteľného osvetlenia, ponúka možnosť výmeny objektívov typ S-mount ako aj C-mount. Je možné využívať funkcie autotuningu, ako aj tekutý objektív pre rôzne ohniskové vzdialenosti. Snímač je schopný si automaticky nastaviť intenzitu osvetlenia a zaostriť do optimálnej polohy. 

Spýtajte sa
DataMan 503 Series

DataMan 503 Series

Predstavuje špičku v produktovom portfóliu značky COGNEX na snímanie čiarových kódov. Využíva sa pre špecifické aplikácie, kde je potreba vysokorýchlostnej aplikácie - široké dopravníkové pásy; či potreba veľkej variácie výšky a typov krabíc alebo logistických prepraviek. Typické použitie v poštových službách, logistike, potravinárstve.

Spýtajte sa