Stolové tlačiarne etikiet

Kvalita sa počíta a s našim širokým výberom stolových tlačiarní etikiet ju vám môžeme ponúknuť. Či už svojimi kompaktnými rozmermi, množstvom funkcií, jednoduchou a užívateľsky prívetivou obsluhou, širokým výberom voliteľného príslušenstva a konektivity. Toto všetko vám pomôže znížiť obstarávacie náklady a zvýšiť vašu efektivitu a produktivitu.

ZEBRA ZD220

Ak nechcete obetovať kvalitu, ale zároveň chcete ušetriť, tlačiareň Zebra ZD220 je pre vás ideálnou voľbou, ktorá vám ponúkne viac.

ZEBRA ZD510-HC

Tlačiareň náramkov ZEBRA ZD510-HC predstavuje ideálne riešenie najmä pre označovanie pacientov v zdravotníckych zariadeniach.

ZEBRA ZD620

Stolová tlačiareň ZD620 TTR predstavuje novú generáciu tlačiarní rady GX, ktorá ponúka viacero funkcií vrátane celého radu možnosti pripojenia.

ZEBRA ZD420 TTR

Tlačiareň ZD420 TTR je 4“ termotransferová tlačiareň kompatibilná s termotransferovými páskami o dĺžke 74 a 300m. Viac ikoniek signalizujúcich stav tlačiarne, maximalizujú výkon a beh tlačiarne ľahšie ako predtým. Modularita tlačiarne zabezpečí jednoduchú montáž doplnkov, ako napríklad odliepač alebo rezač...

ZEBRA GX430t

Model Zebra GX predstavuje najlepšiu stolovú termotransferovú tlačiareň vo svojej triede, vybavenú širokou škálou funkcií. Rozšírený výkon modelu GX prináša rýchlosť tlače až 152 mm za sekundu.

ZEBRA GX420d

Model ZEBRA GX predstavuje najlepšiu stolovú termotransferovú tlačiareň vo svojej triede, navyše vybavenú širokou škálou funkcií. Rozšírený výkon modelu GX prináša rýchlosť tlače až 152 mm za sekundu. Tlačiareň GX je štandardne vybavená podporou pre jazyky EPL™ i ZPL®, a zároveň ponúka rôzne možnosti pripojenia...

ZEBRA GX420t

Model ZEBRA GX predstavuje najlepšiu stolovú termotransferovú tlačiareň vo svojej triede, vybavenú širokou škálou funkcií. Rozšírený výkon modelu GX prináša rýchlosť tlače až 152 mm za sekundu.

ZEBRA GK420t

Model ZEBRA GK predstavuje základnú stolovú termotransferovú tlačiareň s najlepšou úžitkovou hodnotou. Rozšírený výkon modelu GK prináša štandardnú rýchlosť tlače, až 127 mm za sekundu a krátku dobu do vytlačenia prvého štítku.

ZEBRA GK420d

Model ZEBRA GK predstavuje základnú stolovú termotransferovú tlačiareň, s najlepšou úžitkovou hodnotou. Rozšírený výkon modelu GK prináša štandardnú rýchlosť tlače, až 127 mm za sekundu a krátku dobu do vytlačenia prvého štítku.

ZEBRA GT800

Tlačiareň etikiet ZEBRA GT800 sa vyznačuje kompaktným dizajnom, všestranným využitím a cenovou dostupnosťou a poskytne užívateľom skvelý výkon a spoľahlivosť za bezkonkurenčnú cenu.

ZEBRA GC420

Tlačiareň etikiet ZEBRA GC420 je nástupkyňou a ideálnou technologickou náhradou populárnej rady tlačiarní TLP/LP 2844. Tlačiarne s kompaktným dizajnom sú cenovo dostupné a zároveň prinášajú užívateľom kvalitu, odolnosť a spoľahlivý výkon.

ZEBRA TLP2824

Tlačiarne ZEBRA TLP 2824 sú ľahko ovládateľné kompaktné termo- a termotransferové tlačiarne, s maximálnou šírkou potlače 56 mm. Patentovaná technológia OpenACCESS maximálne zjednodušuje vkladanie etikiet a údržbu tlačiarne.

ZEBRA ZD420 TTR Cartridge

Tlačiareň ZD420 je 4“ termotransferová tlačiareň so systémom termotransferových tlačových cartridgov. Disponuje unikátnym, inteligentným, jednoduchým a čas šetriacim systémom zakladania termotransferových tlačových TTR pások v cartridgi.

ZEBRA ZD410

Ak potrebujete rýchlu a kompaktnú tlačiareň, s ohľadom na množstvo funkcii, ktoré tlačiareň ponúka, správna voľba je tlačiareň ZD410. Pokiaľ ide o flexibilitu, tlačiareň ZD410 je na to ideálna – dokáže tlačiť široké spektrum etikiet, blokov, visačiek a náramkov.

ZEBRA HC100

Tlačiareň ZEBRA HC100 predstavuje ideálne riešenie pre označovanie pacientov identifikačnými náramkami v zdravotných strediskách. Spoľahlivá tlačiareň HC100 s jednoduchým systémom vkladania náplní, tvoria kompaktné riešenie, ktorého obsluha je veľmi jednoduchá.

PRIMERA LP130e

Tlačiareň etikiet PRIMERA LP130e je určená pre tlač vysoko odolných etikiet pre priemyselné značenie v armáde, strojárstve, zdravotníctve, automobilovom priemysle atď. Pracuje na princípe laserového vypaľovania na špeciálny spotrebný materiál.

PRIMERA LX1000e

Tlačiareň LX1000e umožňuje vytvárať a tlačiť plnofarebné etikety a nekonečné pásy s profesionálnou kvalitou kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete. Využitím progresívnej atramentovej technológie tlače injekt, s rozlíšením až 4800 dpi sa tento model zaraďuje medzi špičkové tlačiarne v tejto kategórii.

PRIMERA LX400

Stolová tlačiareň PRIMERA LX400 ponúka farebnú tlač etikiet a všetky špičkové vlastnosti ako tlačiareň PRIMERA LX900 avšak, navyše, dokáže potláčať aj veľké etikety so šírkou až 21 cm. Tlačiareň ponúka profesionálnu kvalitu tlače etikiet, keďže používa najmodernejšiu atramentovú technológiu s vysokým...

HONEYWELL Workstation séria - w1110

Malá stolová priemyselná tlačiareň w1110 je určená do lahkého priemyslu. Robustná dvojvrstvová konštrukcia zabezpečuje odolnosť a výdrž aj v ťažších podmienkach. Z množstva konfigurácií je dostupná aj možnosť uzamknutia otváracieho krytu tlačiarne, čí sa zamedzí prístup nepovolaním uživateľom. 

HONEYWELL E - Class MK II

Séria tlačiarní značky DATAMAX-O´Neil E-Class, ktorú po novom vlastní značka HONEYWELL, patrí medzi najrozšírenejšie low-end tlačiarne na trhu. Dvojpláštová konštrukcia a sústredné závesy, poskytujú robustnú konštrukciu a štrukturálnu integritu.

HONEYWELL PC séria - PC23d, PC43t | d

Stolné tlačiarne PC43t/d a PC23d sú navrhnuté tak aby boli čo najflexxibilnejšie a jednoduché na obsluhu. Výmena spotrebného materiálu je intuitívna a jednoduchá. Pomocou rozšíriteľných modulov je tlačiareň velmi flexibilná a dokáže si ju uživateľ prispôsobiť svojim požiadavkám.

HONEYWELL PC42t | d

Stolové tlačiarne série PC42t/d sú kompaktné a výkonné zároveň. Umožňujú tlačiť termotransferovou a priamou termo tlačovou technológiou. Sú uživateľsky prívetivé a jednoduché na obsluhu.