Stolové tlačiarne etikiet

  • kompaktné rozmery – malé tlačiarne s nízkou váhou a odolnou plastovou konštrukciou
  • jednoduchá užívateľská obsluha
  • niektoré modely s dotykovým farebným LCD displejom
  • široký výber voliteľného príslušenstva (voliteľný odliepač, rezač)
  • rozsiahla konektivita (USB, Ethernet, RS-232, WLAN, Bluetooth)
  • modely s rôznorodou podporou: ZPL II, EPL a XML, podporou priamej tlače PDF dokumentov, alebo aj podporou emulácií jazykov iných výrobcov
  • využitie: maloobchod (značenie tovaru, preceňovanie, tlač regálových etikiet), voľnočasové služby (tlač vstupeniek), zdravotníctvo (identifikácia pacientov, vzoriek, označovanie liekov), transport a logistika (adresné etikety, označovanie dokumentov)
  • výrobcovia v našej ponuke: Zebra Technologies, Honeywell, Primera

ZEBRA ZD611t | ZD611d

Tlačiareň Zebra ZD611 je jediná tlačiareň vo svojej kategórií s možnosťou termo transferovej tlače médií až do šírky 56 mm.

ZEBRA ZD411t | ZD411d

Kompaktná prémiová tlačiareň série Zebra ZD411 s možnožnosťou termo transferovej tlače médií až do šírky 56 mm.

ZEBRA ZD621

Investujte do toho najlepšieho - vyberte si kvalitnú a spoľahlivú tlačiareň ZD621, ktorá je špičkou vo svojej triede. Vychádzajúc z predošlých úspešných sérií GK/GX,  tlačiareň navyše poskytuje prémiové funkcie spolu s maximálnym výkonom a zabezpečením, aby vaše tlačové procesy prebiehali hladko.

ZEBRA ZD421

Pozdvihnite vaše očakávania na vyššiu úroveň s pokročilou stolovou tlačiarňou ZD421. Ponúka množstvo funkcií navyše, ktoré Vám zaručia flexibililnú, spoľahlivú tlač, konektivitu, modularitu a bezpečnosť.

ZEBRA ZD220

Ak nechcete obetovať kvalitu, ale zároveň chcete ušetriť, tlačiareň Zebra ZD220 je pre vás ideálnou voľbou, ktorá vám ponúkne viac.

ZEBRA ZD510-HC

Tlačiareň náramkov ZEBRA ZD510-HC predstavuje ideálne riešenie najmä pre označovanie pacientov v zdravotníckych zariadeniach.

ZEBRA ZD620

Stolová tlačiareň ZD620 TTR predstavuje novú generáciu tlačiarní rady GX, ktorá ponúka viacero funkcií vrátane celého radu možnosti pripojenia.

ZEBRA ZD420 TTR

Tlačiareň ZD420 TTR je 4“ termotransferová tlačiareň kompatibilná s termotransferovými páskami o dĺžke 74 a 300m. Viac ikoniek signalizujúcich stav tlačiarne, maximalizujú výkon a beh tlačiarne ľahšie ako predtým. Modularita tlačiarne zabezpečí jednoduchú montáž doplnkov, ako napríklad odliepač alebo rezač...

ZEBRA GX430t

Model Zebra GX predstavuje najlepšiu stolovú termotransferovú tlačiareň vo svojej triede, vybavenú širokou škálou funkcií. Rozšírený výkon modelu GX prináša rýchlosť tlače až 152 mm za sekundu.

ZEBRA GX420d

Model ZEBRA GX predstavuje najlepšiu stolovú termotransferovú tlačiareň vo svojej triede, navyše vybavenú širokou škálou funkcií. Rozšírený výkon modelu GX prináša rýchlosť tlače až 152 mm za sekundu. Tlačiareň GX je štandardne vybavená podporou pre jazyky EPL™ i ZPL®, a zároveň ponúka rôzne možnosti pripojenia...

ZEBRA GX420t

Model ZEBRA GX predstavuje najlepšiu stolovú termotransferovú tlačiareň vo svojej triede, vybavenú širokou škálou funkcií. Rozšírený výkon modelu GX prináša rýchlosť tlače až 152 mm za sekundu.

ZEBRA GK420t

Model ZEBRA GK predstavuje základnú stolovú termotransferovú tlačiareň s najlepšou úžitkovou hodnotou. Rozšírený výkon modelu GK prináša štandardnú rýchlosť tlače, až 127 mm za sekundu a krátku dobu do vytlačenia prvého štítku.

ZEBRA GK420d

Model ZEBRA GK predstavuje základnú stolovú termotransferovú tlačiareň, s najlepšou úžitkovou hodnotou. Rozšírený výkon modelu GK prináša štandardnú rýchlosť tlače, až 127 mm za sekundu a krátku dobu do vytlačenia prvého štítku.

ZEBRA GC420

Tlačiareň etikiet ZEBRA GC420 je nástupkyňou a ideálnou technologickou náhradou populárnej rady tlačiarní TLP/LP 2844. Tlačiarne s kompaktným dizajnom sú cenovo dostupné a zároveň prinášajú užívateľom kvalitu, odolnosť a spoľahlivý výkon.

ZEBRA TLP2824

Tlačiarne ZEBRA TLP 2824 sú ľahko ovládateľné kompaktné termo- a termotransferové tlačiarne, s maximálnou šírkou potlače 56 mm. Patentovaná technológia OpenACCESS maximálne zjednodušuje vkladanie etikiet a údržbu tlačiarne.

ZEBRA ZD420 TTR Cartridge

Tlačiareň ZD420 je 4“ termotransferová tlačiareň so systémom termotransferových tlačových cartridgov. Disponuje unikátnym, inteligentným, jednoduchým a čas šetriacim systémom zakladania termotransferových tlačových TTR pások v cartridgi.

ZEBRA ZD410

Ak potrebujete rýchlu a kompaktnú tlačiareň, s ohľadom na množstvo funkcii, ktoré tlačiareň ponúka, správna voľba je tlačiareň ZD410. Pokiaľ ide o flexibilitu, tlačiareň ZD410 je na to ideálna – dokáže tlačiť široké spektrum etikiet, blokov, visačiek a náramkov.

HONEYWELL E - Class MK III

Séria tlačiarní značky DATAMAX-O´Neil E-Class, ktorú po novom vlastní značka HONEYWELL, patrí medzi najrozšírenejšie low-end tlačiarne na trhu. Dvojpláštová konštrukcia a sústredné závesy, poskytujú robustnú konštrukciu a štrukturálnu integritu.

HONEYWELL PC séria - PC23d, PC43t | d

Stolné tlačiarne PC43t/d a PC23d sú navrhnuté tak aby boli čo najflexxibilnejšie a jednoduché na obsluhu. Výmena spotrebného materiálu je intuitívna a jednoduchá. Pomocou rozšíriteľných modulov je tlačiareň velmi flexibilná a dokáže si ju uživateľ prispôsobiť svojim požiadavkám.

HONEYWELL PC42t | d

Stolové tlačiarne série PC42t/d sú kompaktné a výkonné zároveň. Umožňujú tlačiť termotransferovou a priamou termo tlačovou technológiou. Sú uživateľsky prívetivé a jednoduché na obsluhu.