Termotranferové pásky

Termotransferové pásky

KODYS Slovensko® ponúka kvalitné originálne termotransferové pásky od spoločnosti ZEBRA Technologies a ďalších renomovaných výrobcov. Ku všetkým nami dodávaným TTR páskam vieme poskytnúť materiálové listy originality "datasheety" a karty bezpečnostných údajov.

Termotransferové pásky (tzv. TTR - Thermal Transfer Ribbon) slúžia ako farbiace médium v termotransferových tlačiarňach, pomocou ktorých sa teplom tlačovej hlavy prenáša požadovaná grafika na samotný potlačaný materiál. Nami dodávané TTR pásky vám zabezpečia najvyššiu možnú kvalitu tlače a naviac majú ochrannú vrstvu, ktorá predlžuje životnosť tlačovej hlavy.

Naša spoločnosť dodáva TTR pásky pre všetky typy termotransferových tlačiarní, vhodné na akékoľvek dostupné materiály etikiet. Správny výber konkrétneho typu TTR pásky záleží na požadovanej aplikácii, kde je potrebné sa zamerať na:

  • typ potláčaného materiálu
  • požiadavky na životnosť potlačených etikiet
  • požiadavky na odolnosť tlače (proti vysokým teplotám, oteru, oderu, chemikáliam, atď.)

Pre správny výber kombinácie etiketa + TTR páska nás neváhajte kontaktovať, radi vám pomôžeme so správnym výberom.

Voskové termotransferové pásky (wax)

Voskové termotransferové pásky (wax)

Voskové (wax) termotransferové pásky sú vhodné na potlač väčšiny matných i povrchovo upravených papierových etikiet. S kombináciou papierových etikiet ide o najekonomickejšie riešenie označovania produktov a balíkov. Voskové TTR pásky vykazujú dobrú kvalitu tlače normálnych i otočených čiarových kódov.

Spýtajte sa
Voskovo-živicové termotransferové pásky (wax/resin)

Voskovo-živicové termotransferové pásky (wax/resin)

Voskovo-živicové (wax/resin) termotransferové pásky sú vhodné na potlač odolnejších materiálov, ako napríklad povrchovo upravených papierov, či plastových materiálov. Pri použití vhodného materiálu vykazujú voskovo-živicové TTR pásky vysokú kvalitu tlače zložitejších a menších grafík a zabezpečujú vyššiu odolnosť voči oderu.

Spýtajte sa
Živicové termotransferové pásky (resin)

Živicové termotransferové pásky (resin)

Živicové (resin) termotransferové pásky sú vhodné na potlač špeciálnych, väčšinou plastových materiálov. S kombináciou vhodných plastových etikiet vykazujú živicové TTR pásky vysokú odolnosť voči oderu a extrémnu odolnosť voči chemikáliam a vysokokým teplotám, až do teplôt 575°C. Použitie živicových pások v mnohých prípadoch nahrádza nutnosť laminácie etikiet.

Spýtajte sa
Termotransferové cartridge pre tlačiareň ZEBRA ZD420

Termotransferové cartridge pre tlačiareň ZEBRA ZD420

Termotransferové cartridge sú určené len pre tlačiarne ZEBRA ZD420. Ich veľkou výhodou je jednoduché zakladanie do tlačiarne, čo šetrí čas a náklady na zaškolenie obsluhy tlačiarne. Cartridge obsahujú termotransferové pásky v troch kvalitách - voskové, voskovo živicové a živicové o šírke 110 mm.

Spýtajte sa
Živicové termotransferové pásky na textilné etikety a stuhy

Živicové termotransferové pásky na textilné etikety a stuhy

Tieto pásky sú určené najmä na potlač všetkých dostupných textilných materiálov, najmä nylonu a saténu. Sú odolné voči praniu, čisteniu, žehleniu a parnému lisovaniu.

Spýtajte sa