Tlačiarne plastových kariet

Tlačiarne plastových kariet

  • Kompaktné tlačiarne plastových kariet s možnosťou obojstrannej potlače
  • Intuitívne ovládanie, plnofarebná a monochromatická retransferová, termotransferová alebo termosublimačná tlač
  • Široké možnosti konektivity (USB, Ethernet, WiFi)
  • Rozlíšenie pri tlači (300 alebo až 600 dpi)
  • Novšie modely s grafickým plnofarebným displejom
  • Tlačiarne podporujú lamináciu alebo tlač rôznych bezpečnostných prvkov na karty
  • Možnosť kontaktného alebo bezkontaktného kódovania kariet, podpora magnetických prúžkov
  • Využitie: potlač napr. vernostnýchprístupovýchdarčekových karietID kariet, alebo klubových, či parkovacích kariet zo zabezpečovacími prvkami
  • Výrobcovia v našej ponuke: Zebra Technologies
ZEBRA ZC300

ZEBRA ZC300

Kompaktná, obojstranná tlačiareň plastových kariet, ktorá sa automaticky prispôsobuje hrúbke použitých kariet, využívajúca inovatívny spotrebný materiál s jednoduchým zakladaním do tlačiarne.

Spýtajte sa
ZEBRA ZC100

ZEBRA ZC100

Kompaktná, jednoduchá tlačiareň plastových kariet, ktorá sa automaticky prispôsobuje hrúbke použitých kariet, využívajúca inovatívny spotrebný materiál s jednoduchým zakladaním do tlačiarne.

Spýtajte sa
ZEBRA ZC350

ZEBRA ZC350

Kompaktná, rýchla obojstranná tlačiareň plastových kariet, ktorá sa automaticky prispôsobuje hrúbke použitých kariet, využívajúca inovatívny spotrebný materiál s jednoduchým zakladaním do tlačiarne, ovládač s novým intuitívnym grafickým rozhraním a podpora technológie „Print DNA“, vďaka ktorej môžete tlačiareň integrovať aj vo vlastných aplikáciách.

Spýtajte sa
ZEBRA ZXP Series 9

ZEBRA ZXP Series 9

Nástupca úspešného modelu ZXP Series 8. Nové rozhranie režimu tlače „FinePrint“ umožňuje vysokú kvalitu tlače, pričom v štandardnom režime stále ostáva najrýchlejšou retransferovou tlačiarňou na trhu.

Spýtajte sa
ZEBRA ZXP Series 7

ZEBRA ZXP Series 7

Rýchla a spoľahlivá tlačiareň kariet ZEBRA ZXP Series 7 tlačí karty v kvalite veľmi blízkej fotografickej kvalite tlače pre veľkoobjemové aplikácie.

Spýtajte sa
ZEBRA ZXP Series 3

ZEBRA ZXP Series 3

Tlačiareň plastových kariet ZEBRA ZXP Series 3 pre jednostrannú a obojstrannú monochromatickú a farebnú tlač je vybavená modernou technológiou potlače ZRaster™, ktorá zabezpečuje vynikajúcu kvalitu potlače aj pri vysokých rýchlostiach tlače.

Spýtajte sa
ZEBRA ZXP Series 1

ZEBRA ZXP Series 1

Tlačiareň kariet ZEBRA ZXP Series 1 patrí medzi malé kompaktné tlačiarne s nízkymi prevádzkovými nákladmi a je určená hlavne pre jednostrannú potlač menšieho množstva kariet.

Spýtajte sa