Vozíkový terminál

Vozíkové terminály

  • Ultra-odolné počítače montované do manipulačných a vysokozdvižných vozíkov
  • Navrhnuté pre náročné prostredia skladovnákladnej dopravyprácu v exteriéri...
  • Primárne určené na online komunikáciu a navigáciu medzi vodičom vozíka a informačným systémom
  • Vydržia nepretržitú prevádzku, odolné voči extrémnym teplotám, otrasom aj vibráciám
  • Ovládače s komplexnou podporou súčasných bezdrôtových, hlasových a dátových nárokov, ako sú -WAN (WWAN), bezdrôtové siete LAN (WLAN), Bluetooth, GPS a telemetrickú podporu
  • Skenovanie čiarových kódov - pomocou externého ručného snímača, ktorý je pripojený k vozíkovému terminálu bezdrôtovo alebo káblom
  • Staršie modely s OS Windows, novšie modely už len s OS Android, ktorý je upgradovateľný na vyššie verzie
  • Výrobcovia v našej ponuke: Zebra Technologies, Honeywell a Datalogic.
  • Okrem poradenstva a dodávok týchto zariadení, realizujeme aj profesionálnu inštaláciu terminálov do vysokozdvižných vozíkov od rôznych výrobcov
ZEBRA VC8300

ZEBRA VC8300

Vozíkový mobilný terminál Zebra VC8300 je navrhnutý tak, aby dokázal fungovať aj v tých najextrémnejších podmienkach, v skladoch a distribučných centrách na letiskách, v prístavoch, staniciach a ďalších. Svojou robustnou konštrukciou odoláva vode, prachu, vysokým, či mínusovým teplotám, ako aj nárazom a vibráciám. 8-palcový displej poskytuje dostatok priestoru pre interaktívne aplikácie náročné na grafiku za akýchkoľvek svetelných podmienok. 

Spýtajte sa
ZEBRA VC80x

ZEBRA VC80x

Mobilný vozíkový terminál VC80x od spoločnosti Zebra je založený na platforme Android a prináša spoľahlivú a osvedčenú mobilnú platformu s garantovanou bezpečnostnou podporou. Prechod zo systému Windows na Android je ľahký a nevyžaduje žiadne nové školenia či zmenu konfigurácií. VC80x je vybavený všetkými možnými portami. K nim je možné pripojiť skener, mobilnú tlačiareň, mikrofón a ďalšie zariadenia. Model VC80x je navrhnutý na používanie v extrémnych podmienkach v skladoch, exteriéri i v mraziakoch. Je odolný voči prachu a vode, vydrží i extrémne teploty od -30 °C do 50 °C a bol testovaný proti vibráciám a otrasom.

Spýtajte sa
ZEBRA VC80

ZEBRA VC80

Najvýkonnejší vozíkový terminál vo svojej triede VC80 je určený pre montáž do vozidla a plne pripravený pre operačný systém Windows. Práve vďaka plnohodnotnej verzii operačného systému MS Windows, sprístupňuje tento počítač obsluhe manipulačných vozidiel prakticky všetky ľubovoľné aplikácie zo sveta klasických počítačov. Užívateľ získa plnú podporu systému Windows v super robustnej konštrukcii postavenej pre najnáročnejšie vnútorné alebo vonkajšie prostredia - od skladov a distribučných centier na letiskách, v prístavoch, staniciach a ďalších. Vozíkový terminál VC80 ponúka najrýchlejšie bezdrôtové pripojenie. 

Spýtajte sa
ZEBRA VC70N0

ZEBRA VC70N0

Robustný vozíkový terminál VC70N0 s Wi-Fi a s Windows Embedded Compact 7 je určený pre upevnenie na manipulačný, alebo vysokozdvižný vozík používaný v logistických centrách, mraziarňach a vo výrobe. VC70N0 sa vyznačuje krytím IP66 s hliníkovým krytom. Pri namontovaní na stenu je ho možné používať aj ako fixný terminál, čo je uľahčené ethernetovým portom na termináli. Pre snímanie čiarových kódov je možné k terminálu pripojiť externý ručný snímač, a to buď káblom, alebo bezdrôtovo.

Spýtajte sa
HONEYWELL Thor CV31

HONEYWELL Thor CV31

Terminál Honeywell Thor™ CV31 je určený pre montáž do vozíkov. Ide o najnovšiu vysokú a výkonnú výpočtovú technológiu. Disponuje 30-minútovou záložnou batériou UPS a voliteľným integrovaným napájacím DC-DC prevodníkom, ktorý ušetrí náklady na inštaláciu externých prevodníkov resp. zariadenia na ochranu pred nabitím. 

Spýtajte sa
HONEYWELL Thor VM3A

HONEYWELL Thor VM3A

Vozíkový terminál Thor VM3A je verzia s operačným systémom Android, na rozdiel od Thor VM3. Je navrhnutý pre najnáročnejšie prostredie distribučných centier, výrobných zariadení a nákladnú dopravu. V skutočnosti je to najschopnejší vozíkový terminál v priemysle. Terminál Thor VM3A kombinuje 12,1 palcový displej s prevratnými inováciami, ktoré dokážu urýchliť všetky pracovné postupy. Toto zariadenie tiež ponúka všetky výhody platformy Mobility Edge ™ spoločnosti Honeywell, vrátane certifikácie aplikácií, zavedenie v celom podniku, zberu dát, ako aj rýchlej obsluhy. 

Spýtajte sa
HONEYWELL Thor VM1A

HONEYWELL Thor VM1A

Spoločnosť HONEYWELL najnovšie prichádza s androidovou verziu vozíkového terminálu Thor VM1A. Tak isto, ako aj windowsová verzia Thor VM1, umožňuje zvoliť možnosti, ktoré potrebuje užívateľ k maximalizácii efektivity práce aj v tých najnáročnejších podmienkach. Funkcia Smart Dock, zabezpečuje pripojenie a odpojenie terminálu z držiaka jednou rukou, alebo možnosť vymeniť klávesnicu a dotykový displej, napríklad z pokazeného vozíka na nový. Ďalšia voliteľná funkcia odmrazovania dotykového displeja rozširuje použiteľnosť pre chladiarenske prostredia.

Spýtajte sa
DATALOGIC Rhino II

DATALOGIC Rhino II

Vozíkový terminál Rhino II od spoločnosti Datalogic je možné namontovať buď na vysokozdvižné alebo manipulačné vozíky. Dostupné sú v dve veľkosti displeja 10“ alebo 12“ palcové. Konštrukcia terminálu je odolná voči pádom, oderom a otrasom a krytie IP65 a IP67 zaručuje prevádzku aj v tých najnáročnejších podmienkach. Tento model je použiteľný aj v chladiarenskom sklade aj mimo neho. 

Spýtajte sa