Nový terminál na ruku ZEBRA WS50 v našej ponuke

KODYS SLOVENSKO - ZEBRA WS80_aktualita

Mobilný terminál nositeľný na prste, či ruke ZEBRA WS50 je odolný a pokročilý skener pre intenzívne skenovanie čiarových kódov. WS50 sa dá nosiť variabilne na zápästí, chrbáte ruky alebo na dvoch prstoch. Je malý, ale výkonný, ľahký a zároveň pohodlný. Terminál WS50 podporuje všetky bezdrôtové pripojenia Wi-Fi, Bluetooth aj NFC.

Push-to-talk

Všetky verzie WS50 podporujú technológiu push-to-talk. Tá eliminuje potrebu hlasových zariadení, urýchľuje riešenie problémov a zvyšuje produktivitu zamestnancov.

Kamera

Kamera s vysokým rozlíšením ľahko zachytí a oskenuje čiarové kódy rôznych veľkostí. Dokáže snímať viacero čiarových kódov jediným stlačním spúšte. Dvojpalcový farebný AMOLED displej ponúka výnimočný výkon. Je mimoriadne jasný, nevyžaduje sa žiadne podsvietenie.

Batéria

Model na zápästie s 800 mAh batériou a modely na prsty a chrbát ruky s batériou 1300mAh zabezpečia celozmennú prevádzku pri nízkej spotrebe energie. Vďaka rýchlemu nabíjaniu sú plne nabité za menej ako tri hodiny.

Typické využitie

Využitie terminálu ZEBRA WS50 je typické pre sklady pri vychystávaní tovaru, pri výrobe a montáži produktov, pri kontrole kvality produktov alebo pri Warehouse management systeme. 

 

Našu ponuku handsfree terminálov vrátane ZEBRA WS50 nájdete TU.

alebo

Pre viac informácií