Oslavujeme 25 rokov!

Milí zákazníci, partneri a priatelia,

Dovoľte mi s potešením oznámiť, že tento rok naša spoločnosť oslavuje 25. výročie svojho vzniku. Už sme teda definitívne dospelí a preč od veku blízkemu mladistvému. 

Za 25 rokov našej existencie sme prešli mnohými, niekedy aj turbulentnými zmenami, ktoré priniesol neuveriteľne rýchly technologický pokrok. Za naším úspechom vidím hlavne schopnosť prispôsobiť sa meniacim podmienkam na trhu. Nové trendy a technológie sa snažíme nielen sledovať, ale ich aj prinášať na náš trh a úspešne implementovať.

Samozrejme bez vás, našich zákazníkov, partnerov a zamestnancov by sme sa určite nedostali tam kde sme teraz. Nie je však dôležité kde sme teraz, ale kde chceme byť a kam sa chceme spoločne dostať. Svet okolo nás sa neustále mení. Nastupuje robotizácia a automatizácia v mnohých odvetviach ekonomiky a naša spoločnosť je opäť pripravená priniesť a implementovať tieto technológie na slovenský trh.

Týmto sa vám chcem z celého srdca úprimne poďakovať za dlhoročnú spoluprácu a verím, že nám zachováte priazeň minimálne ďaších 25 rokov!

 

 
Kodys Slovensko - Michal Fišer - riaditeľ

 

                                                                                                                                       Michal FIŠER
                                                                                                                      Konateľ a riaditeľ spoločnosti