Handsfree terminál

Handsfree terminály

  • Zariadenia upevniteľné na ruku, umožňujú prácu s terminálom bez použitia rúk a uľahčujú prácu pri manipulácii s tovarom
  • V ponuke prenosné mobilné počítače s OS Android so vstavanou inteligenciou alebo prstové skenery s bezkonkurenčným výkonom čítania čiarových kódov
  • Pracovník má terminál stále pri sebe 
  • Zníženie rizika pádu terminálu na zem a jeho poškodenia
  • Typickým využitím sú vychystávanie tovaru, hlasové vychystávanie tovaru Pick by Voice alebo Warehouse management system
  • Využitie: logistika, distribúcia, sklady, výroba, maloobchod
  • Výrobcovia v našej ponuke: Zebra Technologies
ZEBRA WS50

ZEBRA WS50

Mobilný terminál nositeľný na prste, či ruke ZEBRA WS50 je odolný a pokročilý skener pre intenzívne skenovanie čiarových kódov. Je malý, ale výkonný, ľahký a pohodlný. Podpora push-to-talk eliminuje potrebu hlasových zariadení. Kamera s vysokým rozlíšením ľahko zachytí a oskenuje čiarové kódy rôznych veľkostí. Dokáže snímať viacero čiarových kódov jediným stlačením spúšte. 

Spýtajte sa
ZEBRA WT6300

ZEBRA WT6300

ZEBRA WT6300 je handsfree terminál nositeľný na ruke, ktorý ponúka nové funkcie na dosiahnutie vyššej produktivity a presnosti objednávok. Je to jedno z najľahších zariadení vo svojej kategórii. Vďaka robustnej konštrukcii je vhodný do každého, aj toho najnáročnejšieho prostredia. Je odolný voči prachu, vode, poškriabaniu, či rozbitiu.

Spýtajte sa
ZEBRA HD4000

ZEBRA HD4000

Inteligentné okuliare ZEBRA HD4000 slúžia napríklad na kontrolu kvality prostredníctvom tabletu. Ponúkajú nové funkcie na dosiahnutie vyššej produktivity a presnosti objednávok. Dizajn je navrhnutý tak, aby vydržal roky aj napriek každodennému používaniu s krytím IP67, preto môžu byť používané aj v náročnom priemyselnom prostredí.

Spýtajte sa
Zebra HS3100 / HS2100

Zebra HS3100 / HS2100

Spoločnosť Zebra Technologies prináša hlasovú súpravu Zebra HS3100 / HS2100. HD Voice prináša bezdrôtovým (HS3100) aj káblovým (HS2100) modelom neuveriteľnú čistotu zvuku a vynikajúcu kvalitu hlasu. Slúchadlá sú odolné voči prachu a nárazom a vďaka tesneniu IP67 sú tiež odolné voči vode, chladu a mrazu. Technológia potláčania šumu efektívne eliminuje hluk v pozadí. 

Spýtajte sa
ProGlove

ProGlove

Spoločnosť ProGlove prináša nové možnosti handsfree/bezručného skenovania. Skenovacia rukavica ProGlove je ručný nositeľný skener, najmenší a najľahší vo svojej triede. Šetrí čas, zjednodušuje procesy, znižuje chybovosť dát a zlepšuje prirodzenosť pracovných postupov. Menšia záťaž, úspora času, menej stresu, žiadne zariadenie, ktoré môže spadnúť alebo sa stratiť.

Spýtajte sa