Handsfree terminály

  • Zariadenia upevniteľné na ruku, umožňujú prácu s terminálom bez použitia rúk a uľahčujú prácu pri manipulácii s tovarom
  • V ponuke prenosné mobilné počítače s OS Android so vstavanou inteligenciou alebo prstové skenery s bezkonkurenčným výkonom čítania čiarových kódov
  • Pracovník má terminál stále pri sebe 
  • Zníženie rizika pádu terminálu na zem a jeho poškodenia
  • Typickým využitím sú vychystávanie tovaru, hlasové vychystávanie tovaru Pick by Voice alebo Warehouse management system
  • Využitie: logistika, distribúcia, sklady, výroba, maloobchod
  • Výrobcovia v našej ponuke: Zebra Technologies

 

ZEBRA WS50

Mobilný terminál nositeľný na prste, či ruke ZEBRA WS50 je odolný a pokročilý skener pre intenzívne skenovanie čiarových kódov.

ZEBRA HD4000

Inteligentné okuliare ZEBRA HD4000 slúžia napríklad na kontrolu kvality prostredníctvom tabletu. Ponúkajú nové funkcie na dosiahnutie vyššej produktivity a presnosti objednávok.

ZEBRA HS3100 / HS2100

Spoločnosť Zebra Technologies prináša hlasovú súpravu Zebra HS3100 / HS2100. HD Voice prináša bezdrôtovým (HS3100) aj káblovým (HS2100) modelom neuveriteľnú čistotu zvuku a vynikajúcu kvalitu hlasu.

ZEBRA RCH51

Headset od spoločnosť Zebra Technologies RCH51 je hlasová súprava, ktorá aj napriek svojmu robustnému vzhľadu je veľmi príjemná na nosenie na hlave.

ProGlove

Spoločnosť ProGlove prináša nové možnosti handsfree/bezručného skenovania. Skenovacia rukavica ProGlove je ručný nositeľný skener, najmenší a najľahší vo svojej triede.

 

ZEBRA WT6300

ZEBRA WT6300 je handsfree terminál nositeľný na ruke, ktorý ponúka nové funkcie na dosiahnutie vyššej produktivity a presnosti objednávaok. Je to jedno z najľahších zariadení vo svojej kategórii.

ZEBRA WT6000

ZEBRA WT6000 je mobilný terminál nositeľný na ruke, ktorý nastavuje nový štandard vo svojej triede. Handsfree terminál WT6000 je menší a ľahší ako ostatné zariadenia na trhu.