Securitas Kodys

Najväčšia bezpečnostná agentúra sveta skrátila odozvu na alarm o 10 % vďaka nášmu zariadeniu

Spoločnosť Securitas je globálnym lídrom v oblasti komerčnej bezpečnosti. Po celom svete zamestnáva 345 000 pracovníkov a aktívne pôsobí v 55 krajinách. Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švédskom Stockholme, kde bola v roku 1934 Securitas založená. V Českej republike úspešne pôsobí už od roku 1991. Vďaka svojej veľkosti a dlhoročnej tradícii má SECURITAS ČR s.r.o. vedúce postavenie na trhu komerčnej bezpečnosti v Českej republike. S využitím globálneho know-how prináša sofistikované bezpečnostné riešenia, ktoré sú pripravované na mieru podľa požiadaviek a potrieb zákazníka.

CIELE PROJEKTU

Spoločnosť SECURITAS ČR s.r.o.  hľadala vhodného dodávateľa odolných mobilných zariadení a obrátila sa na našu sesterskú spoločnosť v Českej republike KODYS, spol. s r. o., ktorá je lokálnym partnerom spoločnosti Zebra Technologies pre Českú republiku s požiadavkou na modernizáciu mobilných terminálov Zebra MC65 a okrem iného kvôli novej firemnej aplikácii SMP (Securitas Mobile Platform), ktorá je založená na operačnom systéme Android. Vďaka predchádzajúcej pozitívnej skúsenosti s terminálmi Zebra, chcela SECURITAS používať tieto zariadenia i naďalej. KODYS, spol. s r. o. odporučila odolný terminál Zebra TC56. Po odskúšaní sme od pracovníkov SECURITAS dostali spätnú väzbu, ktorá bola vynikajúca.

RIEŠENIE

Spolupráca sa uskutočnila už spomínanou dodávkou nových typov terminálov TC56, čo v roku 2017 predstavovalo zhruba 140 kusov, pričom potenciál celej zákazky je omnoho väčší. Preto po dovŕšení tohto potenciálu sa pokračuje priebežnými dodávkami týchto odolných terminálov TC56 a naviac spoločnosť KODYS, spol. s. r. o. ako systémový integrátor, dodal pre SECURITAS ucelené zákazkové riešenie, slúžiace k evidencii a inventarizácii majetku s využitím čiarového kódu.

VÝSLEDOK

  • Rýchle a bezproblémové nasadenie
  • Moderné, odolné, dotykové zariadenie, bežiace na operačnom systéme Android, určené na jednoduchú integráciu do podnikového systému Securitas Group Platform
  • Zvýšená efektívnosť, produktivita i bezpečnosť všetkých hliadok
  • Pozitívna spätná väzba koncových užívateľov
  • Jednoduchá obsluha
  • Zníženie prestojov vďaka kvalitnému a odolnému spracovaniu
  • Vysoká návratnosť investícií (ROI)
  • Zjednodušenie, zrýchlenie a spresnenie pravidelných ročných inventúr vďaka riešeniu evidencie a inventarizácie majetku

VÝSLEDOK OČAMI ZÁKAZNÍKA

"Potřebujeme odolné, dotykové zařízení, které běží na operačním systému Android, určené pro jednoduchou integraci do podnikového systému. Terminály Zebra TC56 jsou spolehlivé, bezpečné, jednoduché na ovládání a mají výborné snímací vlastnosti, jsou rychlé a mají vysokou životnost baterie."

Pavel Hrbáč Production Tools Manager, SECURITAS


 

Kontaktujte nás

Zistíme vaše potreby a poradíme ideálne riešenie pre váš biznis.

+421 2 4342 3844 info@kodys.sk

Vyplňte kontaktný formulár