hlasvoé

Test nadpis stránky

Nadpis bloku

Systém riadenia skladu (Warehouse Management Systém – WMS) dokáže výrazne znížiť chybovosť, zrýchliť prevádzku skladu, znížiť mieru zapojenia ľudských zdrojov a v konečnom dôsledku znížiť náklady a súčasne zvýšiť produktivitu. Nasadenie WMS je tiež nevyhnutnou podmienkou pre zmysluplné využitie radu technológií, či už ide o čiarové kódy, RFID, hlasové rozpoznávanie (voice picking), alebo využitie automatizácie.

Nasadenie WMS zabezpečí, že prevádzka skladu je riadený systémom, nie skladníkmi. V konečnom dôsledku môže ísť o prvý krok prechodu od ceruzky a papiera k digitalizácii, až po využitie pokročilej robotizácie a automatizácie. Systém riadenia skladu je však len nástroj, o úspešnosti rozhoduje jeho správne nasadenie do reálnej prevádzky.

Implementácia systému riadenia skladu

Okrem výberu vhodného riešenia (teda kombinácie software a hardware), je kľúčom k úspechu výber vhodného integrátora – partnera, ktorý pomôže nielen s implementáciou, ale aj s integráciou do informačného systému a následným zabezpečením podpory a ďalším rozvojom systému.

hlasove

Našim prvým krokom je preto vždy dôsledná analýza logistických procesov a definícia hlavných cieľov. Najčastejšie už od začiatku spolupracujeme s manažérom logistiky, prípadne vedúcim skladu, či prevádzkovým riaditeľom na identifikácii najväčších problémov, overení doterajších funkčných postupov a stanovením reálnych možností celého logistického reťazca.

Bez dôkladnej vstupnej analýzy by sme neboli schopní navrhnúť funkčné riešenie, zaistiť hladkú implementáciu a poskytnúť následnú podporu. Tá často zahŕňa aj školenie zamestnancov, vyhodnotenie kritických miest a odovzdanie našich dlhoročných skúseností a vedomostí.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.

Vlastnosti

ikonka_statni_sprava

Ikonka 1

aerůoguhweůrg ůkwjegr ůkqhjbegr ůkqhebg ůh

ikonka

swrthsrt

srthsrthsrthsrthsrth th srth rthrthst

ikonka

4

wgwrgt wet tgwetwtwe wetwetw  

Kontaktujte nás

Zistíme vaše potreby a poradíme ideálne riešenie pre váš biznis.

+421 2 4342 3844 info@kodys.sk

Vyplňte kontaktný formulár